Spuštění nového webu - 10.3.2015

Konečně jsme spustili nový web! Všechny novinky ze světa Dream of Floyd na jednom místě. V novince se dozvíte také odpovědi na nejčastější dotazy :)

Vítejte na nových webových stránkách kapely Dream of Floyd.

Pevně doufáme a věříme, že zde najdete veškeré potřebné informace, které budete hledat v souvislosti naší kapelou. Pro jednodušší orientaci zde pár nápověd :)

Hledáte informace o kapele?

Tyto informace najdete pod odkazem "O kapele Dream Of Floyd" v patičce webu

Jste pořadatel akcí a chcete, abychom přijeli?

Veškeré podmínky, Stageplán a informace naleznete v patičce webu pod odkazem "Pro pořadatele akcí"

Kde si Vás můžu poslechnout?

Pokud hledáte pouze nahrávku, najdete ji dole, v patičce webu hned vedle Facebooku. Máme i SoundCloud profil, kde najdete naše nahrávky přehledně na jednom místě.

Kde a kdy Vás můžu vidět?

Všechny koncerty najdete na samostatné stránce "Koncerty". Najdete tam i výpis odehraných koncertů (to abyste mohli litovat, že jste na nich nebyli :P)

Jak si koupit vstupenku na koncert v předprodeji?

Jelikož hrajeme na několika druzích akcí, záleží vždy na pořadateli, jak bude vstupenky distribuovat. V případě, že je předprodej vstupenek možný, najdete u koncertu vždy tlačítko "VSTUPENKY". Toto tlačítko Vás navede vždy na místo, kde si můžete vstupenky objednat. V případě, že budeme vstupenky distribuovat my, bude možné je zakoupit přímo zde na webu v připravované sekci "OBCHOD".

Chci Vaše tričko, mikinu, nebo jiný dárkový předmět!

Pro ty z Vás, kteří touží po vlastním oblečení Dream Of Floyd, máme skvělou zprávu! Kolekce oblečení bude dostupná během několika dní v připravovaném obchodě přímo zde na webu! Veškerá nabídka zde bude přehledně zobrazena a budete si moci objednat jakýkoli předmět stejně jako na každém jiném internetovém obchodě.